Komanda
Namai

Komanda

Komanda

Olesia Žuravliova

KŪRYBOS VADOVĖ / MAKIAŽO IR STILISTIKOS DĖSTYTOJA

Olesia Žuravliova – viena žymiausių makiažo meistrių Lietuvoje. Vienos prestižiškiausių makiažo ir įvaizdžio mokyklų Baltijos šalyse įkūrėja bei dviejų makiažo knygų  „Atrask save: makiažo paslaptys iš profesionalo lūpų“ bei „Makiažas be amžiaus ribų autorė.

PLAČIAU

Lina

KOORDINATORĖ / VYRIAUSIOJI ADMINISTRATORĖ

Lina – OŽ beauty school koordinatorė ir OŽ design home vyriausioji administratorė. Jeigu jums kyla klausimų apie bet kurią mūsų studijos paslaugą, mokymų programą ar produkciją, tuomet visus atsakymus ir sprendimus rasite pasikonsultavę su Lina.

PLAČIAU

Laura

MAKIAŽO / KONSULTAVIMO SPECIALISTĖ

Laura – ilgametę klientų konsultavimo patirtį turinti specialistė, kuri nuolatos dalinasi savo patirtimi ir žiniomis makiažo srityje. Laura puošia klientus preciziškais makiažais, parenka tinkamiausią kosmetikos produkciją tinkančią būtent kliento poreikiams.

PLAČIAU

Inga Balsienė

MAKIAŽO / ANTAKIŲ SPECIALISTĖ

Makiažo specialistė, teikianti makiažo ir antakių korekcijos paslaugas OŽ design home klientams. Nuolatos besitobulinanti ir ieškanti iššūkių. Ingos išskirtinumas - aiškiai ir konstruktyviai perduoti makiažo žinias ir padėti jas užtvirtinti praktikoje. Griežtumas ir reiklumas  atliekamam darbui visada lieka įvertintas mokinių.

PLAČIAU

Sigita Puzelytė

PLAUKŲ DIZAINO TRENERĖ

Plataus profilio kirpėja. Visada mąsto apie plaukų struktūrą, žmogaus spalvinį tipą ir atsižvelgia į kliento poreikius. Aktyviai dalyvauja reklaminiuose projektuose. Kuria ir stilizuoja šukuosenas Lietuvos įžimybėms.

PLAČIAU

Ernesta Venckutė

ĮVAIZDŽIO DIZAINERĖ / STILISTIKOS DĖSTYTOJA

Diplomuota mados dizainerė dirbanti su individualiais klientais bei konsultuojanti įvairiais stiliaus klausimais. Realizuoja savo žinias reklaminėse fotosesijose, kuria sceninius įvaizdžius Lietuvos įžimybėms, o savo patirtimi dalijasi dėstydama įvaizdžio dizaino paskaitas.

PLAČIAU

Viktorija Kukštienė

GROŽIO TERAPEUTĖ

Grožio terapijos specialistė, dėstytoja, turinti 13 metų patirtį. Specialistė ne tik sprendžia savo kosmetologijos kabineto klientų estetines odos problemas, bet ir dalinasi savo žiniomis su grožio terapijos kurso studentais (KVK) bei grožio specialistais OŽ beauty school.

PLAČIAU