Komanda - OZ Design Home
Komanda
Namai

Komanda

Komanda

Sigita Puzelytė

PLAUKŲ DIZAINO TRENERĖ

Plataus profilio kirpėja. Visada mąsto apie plaukų struktūrą, žmogaus spalvinį tipą ir atsižvelgia į kliento poreikius. Aktyviai dalyvauja reklaminiuose projektuose. Kuria ir stilizuoja šukuosenas Lietuvos įžimybėms.

PLAČIAU

Vitalija Lučinskaitė

GROŽIO TERAPEUTĖ / KOSMETOLOGIJOS TRENERĖ.

Ketverius metus dirbanti OŽ design home komandoje. Iš plataus grožio terapijos specialisto paslaugų spektro, prioritetą teikia veido odą puoselėjančioms procedūroms. Daug patirties turinti aparatinėje kosmetologijoje, veido masažuose, mezoterapijoje, veido valymo procedūrose.

PLAČIAU

Inga Balsienė

MAKIAŽO SPECIALISTĖ

Makiažo specialistė, teikianti makiažo ir antakių korekcijos paslaugas OŽ design home klientams. Nuolatos besitobulinanti ir ieškanti iššūkių. Ingos išskirtinumas - aiškiai ir konstruktyviai perduoti makiažo žinias ir padėti jas užtvirtinti praktikoje. Griežtumas ir reiklumas  atliekamam darbui visada lieka įvertintas mokinių.

PLAČIAU

Viktorija Kukštienė

GROŽIO TERAPEUTĖ

Grožio terapijos specialistė, dėstytoja, turinti 13 metų patirtį. Specialistė ne tik sprendžia savo kosmetologijos kabineto klientų estetines odos problemas, bet ir dalinasi savo žiniomis su grožio terapijos kurso studentais (KVK) bei grožio specialistais OŽ beauty school.

PLAČIAU

Olesia Žuravliova

KŪRYBOS VADOVĖ / MAKIAŽO IR STILISTIKOS DĖSTYTOJA

Olesia Žuravliova – viena žymiausių makiažo meistrių Lietuvoje. Vienos prestižiškiausių makiažo ir įvaizdžio mokyklų Baltijos šalyse įkūrėja bei dviejų makiažo knygų  „Atrask save: makiažo paslaptys iš profesionalo lūpų“ bei „Makiažas be amžiaus ribų autorė.

PLAČIAU

Ernesta Venckutė

ĮVAIZDŽIO DIZAINERĖ / STILISTIKOS DĖSTYTOJA

Diplomuota mados dizainerė dirbanti su individualiais klientais bei konsultuojanti įvairiais stiliaus klausimais. Realizuoja savo žinias reklaminėse fotosesijose, kuria sceninius įvaizdžius Lietuvos įžimybėms, o savo patirtimi dalijasi dėstydama įvaizdžio dizaino paskaitas.

PLAČIAU

Aušra Rimgailaitė

MAKIAŽO IR ANTAKIŲ KOREKCIJOS DĖSTYTOJA

Septynerių metų patirtį turinti kosmetologė, makiažo specialistė ir antakių meistrė. Savo žinias perteikianti mūsų mokyklos studentams nuo pat mokyklos įkūrimo.

PLAČIAU

Kornelija Gečaitė

MAKIAŽO DĖSTYTOJA

Makiažo specialistė dirbanti ketverius metus po OŽ design home stogu. Išmananti kosmetikos savybes ir gebanti idealiai parinkti produktus, tinkančius skirtingiems moterų bruožams paryškinti. Mokinių atsiliepimai pabrėžia Kornelijos gebėjimus labai paprastai ir lengvai perteikti profesionalią informaciją.

PLAČIAU